Drodzy Uczniowie i Klienci Askot School.

Dostosowujemy się do nowej, otaczającej nas rzeczywistości. Bezpieczeństwo Wasze a także naszych Pracowników jest dla nas ogromnie ważne. Nasza szkoła jest obecnie otwarta i jesteśmy gotowi na prowadzenie zajęć w trybie zarówno stacjonarnym jak i zdalnym. Aby zapewnić nam wszystkim maksimum bezpieczeństwa wprowadziliśmy szereg nowych procedur obowiązujących w naszej szkole a także w realizacji kursów i szkoleń o czym chcemy Was poinformować.

Ze względu na sytuację zagrożenia epidemicznego szkoła została wyposażone w dostępne zarówno dla Klientów jak i Pracowników certyfikowane środki dezynfekujące oraz niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i przyłbice. Aby dostosować się do nowej
sytuacji i zapewnić bezpieczeństwo naszym Klientom oraz pracownikom, ograniczona zostaje liczba Klientów jednocześnie przebywających na terenie szkoły a tym samym wydłużone przerwy pomiędzy zajęciami, tak aby ograniczyć mijanie się osób kończących i rozpoczynających zajęcia.

Wszystkim tym, którzy nie planują wizyty w szkole bądź jest ona dla nich w obecnej sytuacji niemożliwa, spieszymy donieść, iż pozostajemy niezmiennie dostępni zdalnie pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz adresami mailowymi. Czekamy na Was także pod nr tel. +48 505 159 457 oraz adresem angielski@askot.krakow.pl.

Dziękujemy Wam bardzo za zaufanie, jakie okazaliście nam podczas współpracy zdalnej – teraz będziemy mogli spotkać się z Wami bezpiecznie także w naszej szkole. Jednocześnie chcemy zapewnić, że bez względu na tryb nauki wszyscy nasi Klienci zostaną obsłużeni według standardów na co dzień obowiązujących.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Słuchaczy i Pracowników wprowadzamy następujące zmiany w sposobie działania naszej szkoł:.

1. Nasi Lektorzy pracują w maseczkach/przyłbicach, a szkoła wyposażony jest w certyfikowane środki do dezynfekcji. Po wejściu do szkoły prosimy o zdezynfekowanie rąk oraz pozostania podczas zajęć w przyłbicach lub maseczkach. Na stołach zostały zainstalowane szyby osłonowe. Zalecamy używanie przyłbic gdyż umożliwiają widoczność twarzy oraz ust co jest wyjątkowo ważne podczas nauki języków obcych.

2. Drodzy Klienci, jeżeli macie wątpliwość dotyczące waszego stanu zdrowia prosimy o telefoniczne lub mailowe odwołanie zajęć, za które nie zostaniecie Państwo obciążeni płatnością, a które będzie można odrobić w sposób zdalny bądź stacjonarny w innym dogodnym dla Was terminie.

3. Jeżeli to możliwe, prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania. Pozwoli nam to dobrze i bezpiecznie się Wami zaopiekować. Dane kontaktowe szkoły dostępne są na dole strony lub w zakładce kontakt.

4. Aby zapewnić bezpieczeństwo Wam oraz naszym Lektorom, czasowo ograniczyliśmy liczbę Kursantów, którzy w tym samym czasie mogą przebywać w szkole. Wprowadzamy standard zdecydowanie zaostrzony względem administracyjnych rekomendacji, a podyktowane jest to troską o nasze wzajemne bezpieczeństwo. Prosimy o zrozumienie.

5. Prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia oraz punktualne odbieranie dzieci po skończeniu zajęć. Do Państwa dyspozycji nadal pozostają sofy i miejsce w poczekalni jednakże prosimy o zminimalizowanie czasu pobytu w szkole przed i po zajęciach.

6. Zawsze chcemy Was miło przyjąć w naszej szkole. W obecnej sytuacji jednak zmuszeni jesteśmy zrezygnować z oferowanego na co dzień dostępu do dystrybutora wody oraz kącika zabaw dla dzieci.

7. W obecnej sytuacji zachęcamy do dokonywania płatności bezgotówkowych. W Askot School zawsze można łatwo dokonać transakcji kartą płatniczą, wykonać przelew.

8. Wprowadzamy nowe, zaostrzone standardy sprzątania i dezynfekcji powierzchni odpowiednimi środkami, wielokrotnie podczas każdego dnia. Po każdych zakończonych zajęciach przed rozpoczęciem kolejnych wietrzymy salę, dezynfekujemy powierzchnię stołu, szyby osłonowej oraz krzeseł. Prosimy o pozostawianie kurtek na wieszakach przed salami.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość