W związku z niską frekwencją naszych kursantów spowodowaną przebywaniem na kwarantannie oraz w trosce o bezpieczeństwo naszych kursantów jak i lektorów wszystkie zajęcia w naszej szkole będą realizowane w trybie zdalnym od dnia 11.10.202, za pomocą popularnych komunikatorów: Messenger, Zoom, Skype, Teams, itp.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe będą nadal odbywały się w dotychczasowych składach, terminach z lektorami prowadzącymi zajęcia do tej pory. Wszelkie szczegóły co do treści oraz formy realizacji zajęć nasi lektorzy będą do Państwa dzwonić by ustalić szczegóły dalszej pracy. Wszelkie materiały dydaktyczne będą przesyłane na Państwa adresy mailowe.

Mamy nadzieję, że tradycyjna forma nauki stacjonarnej będzie możliwa w niedługim czasie i ponownie będziemy mogli się spotkać w szkole.

Życzymy Państwo wytrwałości oraz zdrowia w tym trudnym czasie oraz motywacji do nauki by czas ten efektywnie wykorzystać.