SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

ASKOT SCHOOL choć obecnie nasza szkoła funkcjonuje pod tą oto nazwą, tak naprawdę jest szkołą z tradycjami i doświadczeniem w nauczaniu, która powstała w 2011 r. pod nazwą BELS (Business English Language Services). Wtedy siedziba naszej szkoły mieściła się tuż przy płycie Rynku Głównego w Krakowie przy ulica św. Filipa 14. Ze względu na możliwości rozwoju, wynikające z ekspansji miasta, jak również zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów oraz rynku w 2017 r. postanowiliśmy przenieść siedzibę naszej szkoły w miejsce bardziej dogodne logistycznie i komunikacyjne dla klientów nie tylko z centrum, ale z całego Krakowa i okolic, dbając o ich komfort parkowania oraz czas dojazdu. Spore grono naszych obecnych kursantów nieprzerwanie od tamtego czasu kontynuuje naukę z nami cały czas poszerzając grono naszych klientów poprzez rekomendacje wśród swoich znajomych.

Askot SCHOOL obecnie mieści się w biurowcu ASKOT przy ulicy Babińskiego 71a w Krakowie. Obecna infrastruktura umożliwia nam nie tylko prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, ale również półkolonii letnich i zimowych oraz biznesowych szkoleń językowych.

Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona kursantów, tak by sprostać potrzebom i preferencjom ze względu na ich wiek, poziom, język oraz zakres specjalistyczny.

Na swoim koncie mamy liczne sukcesy naszych kursantów, tych małych i tych dorosłych, począwszy od satysfakcjonujących ocen, poprzez pomyślnie zdane egzaminy jak również uzyskany awans zawodowy a przede wszystkim biegłość w komunikacji.

Naszą szkołę wyróżnia indywidualne podejście w doborze metody oraz programu dla każdego ucznia, przyjazna i motywująca do rozwoju atmosfera oraz profesjonalna kadra nieustannie rozwijających swoje kompetencje lektorów. Lektorzy naszej szkoły są wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi absolwentami kierunków filologicznych.

Program oraz metodyka naszych kursów realizowane są zarówno w tradycyjny sposób bazując na naszym doświadczeniu, ale również poprzez innowacyjne techniki oraz programy edukacyjne.

Sekretariat i zapisy

email: angielski@askot. krakow.pl
ul. Babińskiego 71 B

Dane do przelewu

ASKOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
ul. Babińskiego 71 B

SWIFT/BIC: RCBWPLPW
BNP Paribas Bank Polska S.A.
PL 46 1750 1048 0000 0000 3756 9879